SCM Ramnicu Valcea

Tragerea la sorti : Liga Florilor MOL

Astazi a avut loc tragerea la sorti a etapelor pentru noul sezon competitional al Ligii Florilor MOL.
Echipa noastra va debuta in noul sezon competitional in deplasare, la SCM Craiova.

Etapa -I- a Ligii Florilor MOL

▶️ SCM Craiova – 𝗦𝗖𝗠 𝗥𝗮𝗺𝗻𝗶𝗰𝘂 𝗩𝗮𝗹𝗰𝗲𝗮
▶️ Promovata loc 3 – CSU Cluj Napca
▶️ Promovata loc 1 – Magura Cisnadie
▶️ Gloria Buzau – CSM Bucuresti
▶️ Promovata loc 2 – Dunarea Braila
▶️ AHCM Slobozia – Gloria Bistrita
▶️ HC Zalau – Minaur Baia Mare
▶️ Rapid Bucuresti – CSM Slatina

👉 Programul echipei noastre in turul campionatului :
Runda II: 𝗦𝗖𝗠 𝗥𝗮𝗺𝗻𝗶𝗰𝘂 𝗩𝗮𝗹𝗰𝗲𝗮 – CSM Slatina
Runda III: Promovata loc 3 – 𝗦𝗖𝗠 𝗥𝗮𝗺𝗻𝗶𝗰𝘂 𝗩𝗮𝗹𝗰𝗲𝗮
Runda IV: 𝗦𝗖𝗠 𝗥𝗮𝗺𝗻𝗶𝗰𝘂 𝗩𝗮𝗹𝗰𝗲𝗮 – Minaur Baia Mare
Runda V: Promovata loc 1 – 𝗦𝗖𝗠 𝗥𝗮𝗺𝗻𝗶𝗰𝘂 𝗩𝗮𝗹𝗰𝗲𝗮
Runda VI: 𝗦𝗖𝗠 𝗥𝗮𝗺𝗻𝗶𝗰𝘂 𝗩𝗮𝗹𝗰𝗲𝗮 – Gloria Bistrita
Runda VII: Gloria Buzau – 𝗦𝗖𝗠 𝗥𝗮𝗺𝗻𝗶𝗰𝘂 𝗩𝗮𝗹𝗰𝗲𝗮
Runda VIII: 𝗦𝗖𝗠 𝗥𝗮𝗺𝗻𝗶𝗰𝘂 𝗩𝗮𝗹𝗰𝗲𝗮 – Dunarea Braila
Runda IX: Promovata loc 2 – 𝗦𝗖𝗠 𝗥𝗮𝗺𝗻𝗶𝗰𝘂 𝗩𝗮𝗹𝗰𝗲𝗮
Runda X: 𝗦𝗖𝗠 𝗥𝗮𝗺𝗻𝗶𝗰𝘂 𝗩𝗮𝗹𝗰𝗲𝗮 – CSM Bucuresti
Runda XI: AHCM Slobozia – 𝗦𝗖𝗠 𝗥𝗮𝗺𝗻𝗶𝗰𝘂 𝗩𝗮𝗹𝗰𝗲𝗮
Runda XII: 𝗦𝗖𝗠 𝗥𝗮𝗺𝗻𝗶𝗰𝘂 𝗩𝗮𝗹𝗰𝗲𝗮 – CS Magura Cisnadie
Runda XIII: HC Zalau – 𝗦𝗖𝗠 𝗥𝗮𝗺𝗻𝗶𝗰𝘂 𝗩𝗮𝗹𝗰𝗲𝗮
Runda XIV: 𝗦𝗖𝗠 𝗥𝗮𝗺𝗻𝗶𝗰𝘂 𝗩𝗮𝗹𝗰𝗲𝗮 – CSU Cluj Napoca
Runda XV: Rapid Bucuresti – 𝗦𝗖𝗠 𝗥𝗮𝗺𝗻𝗶𝗰𝘂 𝗩𝗮𝗹𝗰𝗲𝗮

Programul complet al campionatului 2020/2021 :

Runda 1:
SCM Craiova – SCM RÂMNICU VÂLCEA
Promovata DivA Loc3 – ”U” Cluj
Promovata DivA Loc1 – Măgura Cisnădie
SCM Gloria Buzău – CSM București
Promovata DivA Loc2 – HC Dunărea Brăila
AHCM Unirea Slobozia – Gloria Bistrița
HC Zalău – Minaur Baia Mare
Rapid București – CSM Slatina

Runda 2:
SCM RÂMNICU VÂLCEA – CSM Slatina
Minaur Baia Mare – Rapid București
Gloria Bistrița – HC Zalău
HC Dunărea Brăila – AHCM Unirea Slobozia
CSM București – Promovata DivA Loc2
Măgura Cisnădie – SCM Gloria Buzău
”U” Cluj – Promovata DivA Loc1
SCM Craiova – Promovata DivA Loc3

Runda 3:
Promovata DivA Loc3 – SCM RÂMNICU VÂLCEA
Promovata DivA Loc1 – SCM Craiova
SCM Gloria Buzău – ”U” Cluj
Promovata DivA Loc2 – Măgura Cisnădie
AHCM Unirea Slobozia – CSM București
HC Zalău – HC Dunărea Brăila
Rapid București – Gloria Bistrița
CSM Slatina – Minaur Baia Mare

Runda 4:
SCM RÂMNICU VÂLCEA – Minaur Baia Mare
Gloria Bistrița – CSM Slatina
HC Dunărea Brăila – Rapid București
CSM București – HC Zalău
Măgura Cisnădie – AHCM Unirea Slobozia
”U” Cluj – Promovata DivA Loc2
SCM Craiova – SCM Gloria Buzău
Promovata DivA Loc3 – Promovata DivA Loc1

Runda 5:
Promovata DivA Loc1 – SCM RÂMNICU VÂLCEA
SCM Gloria Buzău – Promovata DivA Loc3
Promovata DivA Loc2 – SCM Craiova
AHCM Unirea Slobozia – ”U” Cluj
HC Zalău – Măgura Cisnădie
Rapid București – CSM București
CSM Slatina – HC Dunărea Brăila
Minaur Baia Mare – Gloria Bistrița

Runda 6: 
SCM RÂMNICU VÂLCEA – Gloria Bistrița
HC Dunărea Brăila – Minaur Baia Mare
CSM București – CSM Slatina
Măgura Cisnădie – Rapid București
”U” Cluj – HC Zalău
SCM Craiova – AHCM Unirea Slobozia
Promovata DivA Loc3 – Promovata DivA Loc2
Promovata DivA Loc1 – SCM Gloria Buzău

Runda 7:
SCM Gloria Buzău – SCM RÂMNICU VÂLCEA
Promovata DivA Loc2 – Promovata DivA Loc1
AHCM Unirea Slobozia – Promovata DivA Loc3
HC Zalău – SCM Craiova
Rapid București – ”U” Cluj
CSM Slatina – Măgura Cisnădie
Minaur Baia Mare – CSM București
Gloria Bistrița – HC Dunărea Brăila

Runda 8:
SCM RÂMNICU VÂLCEA – HC Dunărea Brăila
CSM București – Gloria Bistrița
Măgura Cisnădie – Minaur Baia Mare
”U” Cluj – CSM Slatina
SCM Craiova – Rapid București
Promovata DivA Loc3 – HC Zalău
Promovata DivA Loc1 – AHCM Unirea Slobozia
SCM Gloria Buzău – Promovata DivA Loc2

Runda 9:
Promovata DivA Loc2 – SCM RÂMNICU VÂLCEA
AHCM Unirea Slobozia – SCM Gloria Buzău
HC Zalău – Promovata DivA Loc1
Rapid București – Promovata DivA Loc3
CSM Slatina – SCM Craiova
Minaur Baia Mare – ”U” Cluj
Gloria Bistrița – Măgura Cisnădie
HC Dunărea Brăila – CSM București

Runda 10: 
SCM RÂMNICU VÂLCEA – CSM București
Măgura Cisnădie – HC Dunărea Brăila
”U” Cluj – Gloria Bistrița
SCM Craiova – Minaur Baia Mare
Promovata DivA Loc3 – CSM Slatina
Promovata DivA Loc1 – Rapid București
SCM Gloria Buzău – HC Zalău
Promovata DivA Loc2 – AHCM Unirea Slobozia

Runda 11: 
AHCM Unirea Slobozia – SCM RÂMNICU VÂLCEA
HC Zalău – Promovata DivA Loc2
Rapid București – SCM Gloria Buzău
CSM Slatina – Promovata DivA Loc1
Minaur Baia Mare – Promovata DivA Loc3
Gloria Bistrița – SCM Craiova
HC Dunărea Brăila – ”U” Cluj
CSM București – Măgura Cisnădie

Runda 12:
SCM RÂMNICU VÂLCEA – Măgura Cisnădie
”U” Cluj – CSM București
SCM Craiova – HC Dunărea Brăila
Promovata DivA Loc3 – Gloria Bistrița
Promovata DivA Loc1 – Minaur Baia Mare
SCM Gloria Buzău – CSM Slatina
Promovata DivA Loc2 – Rapid București
AHCM Unirea Slobozia – HC Zalău

Runda 13:
HC Zalău – SCM RÂMNICU VÂLCEA
Rapid București – AHCM Unirea Slobozia
CSM Slatina – Promovata DivA Loc2
Minaur Baia Mare – SCM Gloria Buzău
Gloria Bistrița – Promovata DivA Loc1
HC Dunărea Brăila – Promovata DivA Loc3
CSM București – SCM Craiova
Măgura Cisnădie – ”U” Cluj

Runda 14:
SCM RÂMNICU VÂLCEA – ”U” Cluj
SCM Craiova – Măgura Cisnădie
Promovata DivA Loc3 – CSM București
Promovata DivA Loc1 – HC Dunărea Brăila
SCM Gloria Buzău – Gloria Bistrița
Promovata DivA Loc2 – Minaur Baia Mare
AHCM Unirea Slobozia – CSM Slatina
HC Zalău – Rapid București

Runda 15:
Rapid București – SCM RÂMNICU VÂLCEA
CSM Slatina – HC Zalău
Minaur Baia Mare – AHCM Unirea Slobozia
Gloria Bistrița – Promovata DivA Loc2
HC Dunărea Brăila – SCM Gloria Buzău
CSM București – Promovata DivA Loc1
Măgura Cisnădie – Promovata DivA Loc3
”U” Cluj – SCM Craiova

Runda 16:
SCM RÂMNICU VÂLCEA – SCM Craiova
”U” Cluj – Promovata DivA Loc3
Măgura Cisnădie – Promovata DivA Loc1
CSM București – SCM Gloria Buzău
HC Dunărea Brăila – Promovata DivA Loc2
Gloria Bistrița – AHCM Unirea Slobozia
Minaur Baia Mare – HC Zalău
CSM Slatina – Rapid București

Runda 17:
CSM Slatina – SCM RÂMNICU VÂLCEA
Rapid București – Minaur Baia Mare
HC Zalău – Gloria Bistrița
AHCM Unirea Slobozia – HC Dunărea Brăila
Promovata DivA Loc2 – CSM București
SCM Gloria Buzău – Măgura Cisnădie
Promovata DivA Loc1 – ”U” Cluj
Promovata DivA Loc3 – SCM Craiova

Runda 18:
SCM RÂMNICU VÂLCEA – Promovata DivA Loc3
SCM Craiova – Promovata DivA Loc1
”U” Cluj – SCM Gloria Buzău
Măgura Cisnădie – Promovata DivA Loc2
CSM București – AHCM Unirea Slobozia
HC Dunărea Brăila – HC Zalău
Gloria Bistrița – Rapid București
Minaur Baia Mare – CSM Slatina

Runda 19: 
Minaur Baia Mare – SCM RÂMNICU VÂLCEA
CSM Slatina – Gloria Bistrița
Rapid București – HC Dunărea Brăila
HC Zalău – CSM București
AHCM Unirea Slobozia – Măgura Cisnădie
Promovata DivA Loc2 – ”U” Cluj
SCM Gloria Buzău – SCM Craiova
Promovata DivA Loc1 – Promovata DivA Loc3

Runda 20: 
SCM RÂMNICU VÂLCEA – Promovata DivA Loc1
Promovata DivA Loc3 – SCM Gloria Buzău
SCM Craiova – Promovata DivA Loc2
”U” Cluj – AHCM Unirea Slobozia
Măgura Cisnădie – HC Zalău
CSM București – Rapid București
HC Dunărea Brăila – CSM Slatina
Gloria Bistrița – Minaur Baia Mare

Runda 21:
Gloria Bistrița – SCM RÂMNICU VÂLCEA
Minaur Baia Mare – HC Dunărea Brăila
CSM Slatina – CSM București
Rapid București – Măgura Cisnădie
HC Zalău – ”U” Cluj
AHCM Unirea Slobozia – SCM Craiova
Promovata DivA Loc2 – Promovata DivA Loc3
SCM Gloria Buzău – Promovata DivA Loc1

Runda 22:
SCM RÂMNICU VÂLCEA – SCM Gloria Buzău
Promovata DivA Loc1 – Promovata DivA Loc2
Promovata DivA Loc3 – AHCM Unirea Slobozia
SCM Craiova – HC Zalău
”U” Cluj – Rapid București
Măgura Cisnădie – CSM Slatina
CSM București – Minaur Baia Mare
HC Dunărea Brăila – Gloria Bistrița

Runda 23:
HC Dunărea Brăila – SCM RÂMNICU VÂLCEA
Gloria Bistrița – CSM București
Minaur Baia Mare – Măgura Cisnădie
CSM Slatina – ”U” Cluj
Rapid București – SCM Craiova
HC Zalău – Promovata DivA Loc3
AHCM Unirea Slobozia – Promovata DivA Loc1
Promovata DivA Loc2 – SCM Gloria Buzău

Runda 24:
SCM RÂMNICU VÂLCEA – Promovata DivA Loc2
SCM Gloria Buzău – AHCM Unirea Slobozia
Promovata DivA Loc1 – HC Zalău
Promovata DivA Loc3 – Rapid București
SCM Craiova – CSM Slatina
”U” Cluj – Minaur Baia Mare
Măgura Cisnădie – Gloria Bistrița
CSM București – HC Dunărea Brăila

Runda 25:
CSM București – SCM RÂMNICU VÂLCEA
HC Dunărea Brăila – Măgura Cisnădie
Gloria Bistrița – ”U” Cluj
Minaur Baia Mare – SCM Craiova
CSM Slatina – Promovata DivA Loc3
Rapid București – Promovata DivA Loc1
HC Zalău – SCM Gloria Buzău
AHCM Unirea Slobozia – Promovata DivA Loc2

Runda 26:
SCM RÂMNICU VÂLCEA – AHCM Unirea Slobozia
Promovata DivA Loc2 – HC Zalău
SCM Gloria Buzău – Rapid București
Promovata DivA Loc1 – CSM Slatina
Promovata DivA Loc3 – Minaur Baia Mare
SCM Craiova – Gloria Bistrița
”U” Cluj – HC Dunărea Brăila
Măgura Cisnădie – CSM București

Runda 27:
Măgura Cisnădie – SCM RÂMNICU VÂLCEA
CSM București – ”U” Cluj
HC Dunărea Brăila – SCM Craiova
Gloria Bistrița – Promovata DivA Loc3
Minaur Baia Mare – Promovata DivA Loc1
CSM Slatina – SCM Gloria Buzău
Rapid București – Promovata DivA Loc2
HC Zalău – AHCM Unirea Slobozia

Runda 28:
SCM RÂMNICU VÂLCEA – HC Zalău
AHCM Unirea Slobozia – Rapid București
Promovata DivA Loc2 – CSM Slatina
SCM Gloria Buzău – Minaur Baia Mare
Promovata DivA Loc1 – Gloria Bistrița
Promovata DivA Loc3 – HC Dunărea Brăila
SCM Craiova – CSM București
”U” Cluj – Măgura Cisnădie

Runda 29:
”U” Cluj – SCM RÂMNICU VÂLCEA
Măgura Cisnădie – SCM Craiova
CSM București – Promovata DivA Loc3
HC Dunărea Brăila – Promovata DivA Loc1
Gloria Bistrița – SCM Gloria Buzău
Minaur Baia Mare – Promovata DivA Loc2
CSM Slatina – AHCM Unirea Slobozia
Rapid București – HC Zalău

Runda 30:
SCM RÂMNICU VÂLCEA – Rapid București
HC Zalău – CSM Slatina
AHCM Unirea Slobozia – Minaur Baia Mare
Promovata DivA Loc2 – Gloria Bistrița
SCM Gloria Buzău – HC Dunărea Brăila
Promovata DivA Loc1 – CSM București
Promovata DivA Loc3 – Măgura Cisnădie
SCM Craiova – ”U” Cluj