SCM Ramnicu Valcea

๐ˆ๐ฌ๐š๐›๐ž๐ฅ๐ฅ ๐‘๐จ๐œ๐ก ๐ฌ๐ž ๐ซ๐ž๐ขฬ‚๐ง๐ญ๐จ๐š๐ซ๐œ๐ž ๐ฅ๐š ๐‘๐šฬ‚๐ฆ๐ง๐ข๐œ๐ฎ ๐•๐šฬ‚๐ฅ๐œ๐ž๐š

Avem bucuria de a vฤƒ confirma faptul cฤƒ goalkeeper-ul, dar ศ™i cฤƒpitanul formaศ›iei noastre din sezoanele precedente, ๐ˆ๐ฌ๐š๐›๐ž๐ฅ๐ฅ ๐‘๐จ๐œ๐ก, revine la Rรขmnicu Vรขlcea. Isa, prin experienศ›a ei, va aduce un mare plus pฤƒrศ›ii defensive, rฤƒmase descoperite parศ›ial prin accidentarea Ralucฤƒi Kelemen. Goalkeeper-ul de origine germana, care iniศ›ial a decis sฤƒ se reรฎntoarcฤƒ acasฤƒ la finalul sezonului trecut, dorind sฤƒ fie alฤƒturi de proaspฤƒtul ei soศ›, a dat dovadฤƒ de caracter, dar ศ™i de respect pentru comunitatea noastrฤƒ, astfel a acceptat rugฤƒmintea clubului de a fi alฤƒturi de fete pรขnฤƒ รฎn vara anului 2024.
๐ˆ๐ฌ๐š๐›๐ž๐ฅ๐ฅ se va alฤƒtura antrenamentelor echipei รฎncฤƒ din aceastฤƒ sฤƒptฤƒmรขnฤƒ, prin urmare aศ™teptฤƒm cu nerฤƒbdare sฤƒ o revedem รฎn tricoul echipei noastre ศ™i suntem convinศ™i cฤƒ va รฎศ™i va aduce aportul semnificativ รฎn obiectivele propuse.
๐๐ข๐ง๐ž ๐š๐ข ๐ซ๐ž๐ฏ๐ž๐ง๐ข๐ญ, ๐ˆ๐ฌ๐š๐›๐ž๐ฅ๐ฅ !
๐–๐ข๐ฅ๐ฅ๐ค๐จ๐ฆ๐ฆ๐ž๐ง ๐ณ๐ฎ๐ซ๐ฎฬˆ๐œ๐ค, ๐ˆ๐ฌ๐š๐›๐ž๐ฅ๐ฅ !